DZIEŃ NA FX - FI: Złoty traci wobec euro

23.04.2019, Warszawa (PAP) - Złoty osłabia się wobec euro, rentowności polskiego długu skarbowego stabilne.

EUR/PLN spada do 4,28774 o godz. 13.14.

USD/PLN spada do 3,881185.

EUR/USD rośnie do 1,12481.

Rentowność polskich obligacji 2-letnich wynosi 1,62 proc., 5-letnich 2,23 proc., a 10-letnich 2,92 proc.

Dochodowość niemieckich 10-latek wynosi 0,05 proc., a amerykańskich utrzymuje się na poziomie 2,585 proc. (PAP Biznes)

maq/ ana/

źródło : www.stooq.pl

<< Aktualności

Kursy walut

kupnosprzedaż
Flaga EUREUR4.57714.6011
Flaga USDUSD3.83983.8638
Flaga CHFCHF4.12364.1496
Flaga GBPGBP5.31405.3475
Flaga NOKNOK0.44760.4536
Flaga SEKSEK0.44760.4536
Flaga DKKDKK0.61280.6208
Flaga CZKCZK0.17130.1773
Flaga CADCAD3.02563.0596
Flaga AUDAUD2.94352.9775
2021-03-05 22:59:58
Kurs na żywo: włącz
*Ceny od 10000 jednostek
© 2013 eKantorEuropa.pl
kantor internetowy ekantor europa
zamknij