DZIEŃ NA FX - FI: Złoty traci wobec euro

23.04.2019, Warszawa (PAP) - Złoty osłabia się wobec euro, rentowności polskiego długu skarbowego stabilne.

EUR/PLN spada do 4,28774 o godz. 13.14.

USD/PLN spada do 3,881185.

EUR/USD rośnie do 1,12481.

Rentowność polskich obligacji 2-letnich wynosi 1,62 proc., 5-letnich 2,23 proc., a 10-letnich 2,92 proc.

Dochodowość niemieckich 10-latek wynosi 0,05 proc., a amerykańskich utrzymuje się na poziomie 2,585 proc. (PAP Biznes)

maq/ ana/

źródło : www.stooq.pl

<< Aktualności

Kursy walut

kupnosprzedaż
Flaga EUREUR4.52084.5448
Flaga USDUSD3.80163.8246
Flaga CHFCHF4.12594.1499
Flaga GBPGBP5.27605.3025
Flaga NOKNOK0.43840.4444
Flaga SEKSEK0.44070.4467
Flaga DKKDKK0.60550.6135
Flaga CZKCZK0.17430.1803
Flaga CADCAD3.05483.0888
Flaga AUDAUD2.84822.8822
2021-06-21 14:18:41
Kurs na żywo: włącz
*Ceny od 10000 jednostek
© 2013 eKantorEuropa.pl
kantor internetowy ekantor europa
zamknij