DZIEŃ NA FX - FI: Złoty umacnia się do euro, rentowności spadają

21.12.2017, Warszawa (PAP) - Złoty umacnia się wobec euro, a rentowności polskich obligacji spadają.

EUR/PLN spada o 0,13 proc. do 4,1993 w czwartek ok. 13.25.

USD/PLN pozostaje bez zmian na poziomie 3,5409.

EUR/USD zniżkuje o 0,11 proc. do 1,1860.

Rentowność 2-letnich obligacji spada o 1 pb do 1,71 proc., 2-letnich o 4 pb do 2,68 proc., a 10-letnich o 1 pb do 3,34 proc.

Dochodowość 10-letnich obligacji amerykańskich zniżkuje o 1 pb, a niemieckich rośnie o 1 pb.

MF podał w czwartek, że po listopadzie budżet zanotował deficyt w wysokości 2,4 mld zł. Dochody z VAT po listopadzie były wyższe rdr o 20,3 proc., tj. o 24,7 mld zł. (PAP Biznes)

mj/ asa/

źródło: www.stooq.pl

<< Aktualności

Kursy walut

kupnosprzedaż
Flaga EUREUR4.24634.2633
Flaga USDUSD3.72903.7470
Flaga CHFCHF3.83063.8516
Flaga GBPGBP4.74314.7656
Flaga NOKNOK0.43570.4417
Flaga SEKSEK0.40020.4062
Flaga DKKDKK0.56650.5735
Flaga CZKCZK0.16270.1707
Flaga CADCAD2.82472.8507
Flaga AUDAUD2.59152.6175
2019-06-25 16:34:40
Kurs na żywo: włącz
*Ceny od 10000 jednostek
© 2013 eKantorEuropa.pl
kantor internetowy ekantor europa
zamknij