DZIEŃ NA FX - FI: Złoty umacnia się do euro, rentowności spadają

21.12.2017, Warszawa (PAP) - Złoty umacnia się wobec euro, a rentowności polskich obligacji spadają.

EUR/PLN spada o 0,13 proc. do 4,1993 w czwartek ok. 13.25.

USD/PLN pozostaje bez zmian na poziomie 3,5409.

EUR/USD zniżkuje o 0,11 proc. do 1,1860.

Rentowność 2-letnich obligacji spada o 1 pb do 1,71 proc., 2-letnich o 4 pb do 2,68 proc., a 10-letnich o 1 pb do 3,34 proc.

Dochodowość 10-letnich obligacji amerykańskich zniżkuje o 1 pb, a niemieckich rośnie o 1 pb.

MF podał w czwartek, że po listopadzie budżet zanotował deficyt w wysokości 2,4 mld zł. Dochody z VAT po listopadzie były wyższe rdr o 20,3 proc., tj. o 24,7 mld zł. (PAP Biznes)

mj/ asa/

źródło: www.stooq.pl

<< Aktualności

Kursy walut

kupnosprzedaż
Flaga EUREUR4.28064.2976
Flaga USDUSD3.76293.7809
Flaga CHFCHF3.77933.8003
Flaga GBPGBP4.83854.8630
Flaga NOKNOK0.43770.4437
Flaga SEKSEK0.41510.4211
Flaga DKKDKK0.57110.5781
Flaga CZKCZK0.16370.1717
Flaga CADCAD2.82852.8545
Flaga AUDAUD2.68862.7146
2019-01-21 01:11:15
Kurs na żywo: włącz
*Ceny od 10000 jednostek
© 2013 eKantorEuropa.pl
kantor internetowy ekantor europa
zamknij